Kde Koupit Kratom?

Pokud ses někdy zajímal o kratom, určitě jsi přemýšlel nad tím, kde ho koupit. A ať už jsi nováček, nebo zkušený sběratel, určitě hledáš bezpečný a spolehlivý způsob jak si tuto rostlinu pořídit. V tomto článku si popíšeme kde všude se dá koupit, a porovnáme si jejich výhody a nevýhody. 

Co je kratom?

Kratom, je tropická rostlina pocházející z Thajska. V poslední době je stále populárnější a někteří říkají, že je to “zázrak”. Vědecký název je Mitragyna Speciosa, tudíž členitá rostlina, která patří do čeledi kávovníkovitých. Je také mnoho druhů kratomu a pokud v tom máte trochu zmatek, i toto téma jsme pro vás rozebrali. Jelikož chcete vědět kde jej koupit, už vás nebudu zdržovat a můžeme jít na další část. Je však důležité si nejprve říci, jestli je kratom legální v čr.

 

 

 Strejdův Kraťák - FAQ

 

Je kratom v ČR legální?

V současnosti je kratom v České republice legální a není zařazen na seznam kontrolovaných, nebo zakázaných látek. Takže obchod s kratomem a jeho držení pro sběratelské účely jsou povoleny bez regulací. O legalitě kratomu máme přímo zaměřený článek, pokud vás tedy tato problematika zajímá do hloubky a chcete vědět v jakých zemích je také legální, určitě doporučujeme přečíst.

 

Kde levně koupit Kratom

V české republice je kratom čím dál tím častější v kamenných obchodech. Hlavně se s ním setkáte ve větších městech zejména v Praze. V poslední době je po celé české republice velký rozmach s automaty, ve kterých se kratom prodává. S kratom automaty se můžete setkat už i v menších městech. Nejčastěji se však stále kratom dá koupit přes e-shopy. Dnes existuje příliš mnoho online obchodů a proto je dnes důležité vybrat si ty správné prodejce

 

Dle nařízení Evropské unie č. 432/2012 kratom není schválen jako potravina nebo doplněk stravy a je určen pouze pro vědecké nebo sběratelské účely. Není určen ke konzumaci.